Dienstregeling ma..vr.

Barendrecht NS 07.21 08.21 09.21 10.21 11.21 12.21 13.21 14.21 15.21 16.21 17.21 18.21 19.21
Barendrecht de Kolk 07.22 08.22 09.22 10.22 11.22 12.22 13.22 14.22 15.22 16.22 17.22 18.22 19.22
Barendrecht Lindhoevelaan/Middenbaan 07.23 08.23 09.23 10.23 11.23 12.23 13.23 14.23 15.23 16.23 17.23 18.23 19.23
Barendrecht Park Buitenoord 07.24 08.24 09.24 10.24 11.24 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.24 18.24 19.24
Heerjansdam Zwembad 07.28 08.28 09.28 10.28 11.28 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28 18.28 19.28
Heerjansdam Sportpark 07.28 08.28 09.28 10.28 11.28 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28 18.28 19.28
Heerjansdam Molenweg/Dorpskerk 07.29 08.29 09.29 10.29 11.29 12.29 13.29 14.29 15.29 16.29 17.29 18.29 19.29
Heerjansdam voormalig Gem.huis 07.29 08.29 09.29 10.29 11.29 12.29 13.29 14.29 15.29 16.29 17.29 18.29 19.29
Barendrecht Camping Oude Maas 07.30 08.30 09.30 10.30 11.30 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17.30 18.30 19.30
Heerjansdam Randweg/Rotonde 07.31 08.31 09.31 10.31 11.31 12.31 13.31 14.31 15.31 16.31 17.31 18.31 19.31
Heerjansdam Dorpsstraat/Sportlaan 07.32 08.32 09.32 10.32 11.32 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32 18.32 19.32
Haarjansdam Develsluis 07.33 08.33 09.33 10.33 11.33 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.33 18.33 19.33
Zwijndrecht Lindeweg 07.36 08.36 09.36 10.36 11.36 12.36 13.36 14.36 15.36 16.36 17.36 18.36
Zwijndrecht Munnikensteeg 07.38 08.38 09.38 10.38 11.38 12.38 13.38 14.38 15.38 16.38 17.38 18.38
Zwijndrecht WC Oudeland 07.39 08.39 09.39 10.39 11.39 12.39 13.39 14.39 15.39 16.39 17.39 18.39
Zwijndrecht Sweelinckplantsoen 07.40 08.40 09.40 10.40 11.40 12.40 13.40 14.40 15.40 16.40 17.40 18.40
Zwijndrecht Bachstraat 07.41 08.41 09.41 10.41 11.41 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41 17.41 18.41
Zwijndrecht ASZ Jacobus 07.43 08.43 09.43 10.43 11.43 12.43 13.43 14.43 15.43 16.43 17.43 18.43
Zwijndrecht Swanendrift 07.44 08.44 09.44 10.44 11.44 12.44 13.44 14.44 15.44 16.44 17.44 18.44
Zwijndrecht Hoofdland 07.45 08.45 09.45 10.45 11.45 12.45 13.45 14.45 15.45 16.45 17.45 18.45
Zwijndrecht Beneluxlaan/Walburg 07.46 08.46 09.46 10.46 11.46 12.46 13.46 14.46 15.46 16.46 17.46 18.46
Zwijndrecht v. Schaikstraat 07.47 08.47 09.47 10.47 11.47 12.47 13.47 14.47 15.47 16.47 17.47 18.47
Zwijndrecht 't Veer 1) 07.48 08.48 09.48 10.48 11.48 12.48 13.48 14.48 14.48 16.48 17.48 18.48
Zwijndrecht Emmastraat/Ringdijk 07.49 08.49 09.49 10.49 11.49 1249 13.49 14.49 15.49 16.49 17.49 18.49
Zwijndrecht Oude Veiling 07.50 08.50 09.50 10.50 11.50 12.50 13.50 14.50 15.50 16.50 17.50 18.50
Zwijndrecht NS  2) 07.52 08.52 09.52 10.52 11.52 12.52 13.52 14.52 15.52 16.52 17.52 18.52
Zwijndrecht Plantageweg/Swinhove 07.55 08.55 08.55 10.55 11.55 12.55 13.55 1455 1555 1655 1755 18.55
Zwijndrecht Develsingel 07.56 08.56 09.56 10.56 11.56 12.56 13.56 14.56 15.56 16.56 17.56 18.56
Zwijndrecht Bachstraat 07.57 08.57 09.57 10.57 11.57 12.57 13.57 14.57 15.57 16.57 17.57 18.57
Zwijndrecht Sweelinckplantsoen 08.58 09.58 10.58 11.58 12.58 13.58 14.58 15.58 16.58 17.58 18.58 19.58
Zwijndrecht WC Oudeland 08.58 09.58 10.58 11.58 12.58 13.58 14.58 15.58 16.58 17.58 18.58 19.58
Zwijndrecht Munnikensteeg 08.00 09.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00
Zwijndrecht Lindeweg 08.01 09.01 10.01 11.01 12.01 13.01 14.01 15.01 16.01 17.01 18.01 19.01
Heerjansdam Develsluis 07.04 08.04 09.04 10.04 11.04 12.04 13.04 14.04 15.04 16.04 17.04 18.04 19.04
Heerjansdam Dorpsstraat/Sportlaan 07.05 08.05 09.05 10.05 10.05 12.05 13.05 14.09 15.05 16.05 17.05 18.05 19.05
Heerjansdam Veldbloemlaan 07.06 08.06 09.06 10.06 11.06 12.06 13.06 14.06 15.06 16.06 17.06 18.06 19.06
Heerjansdam Molenweg/Dorpskerk 07.07 08.07 09.07 10.07 11.07 12.07 13.07 14.07 15.07 16.07 17.07 18.07 19.07
Heerjansdam Sportpark 07.08 08.08 09.08 10.08 11.08 12.08 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08 18.08 19.08
Heerjansdam Zwembad 07.08 08.08 09.08 10.08 11.08 12.08 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08 18.08 19.08
Barendrecht de Driesprong 07.13 08.13 09.13 10.13 11.13 12.13 13.13 14.13 15.13 16.13 17.13 18.13 19.13
Barendrecht NS 3) 07.14 08.14 09.14 10.14 11.14 12.14 13.14 14.14 15.14 16.14 17.14 18.14 19.14

Dienstregeling za.

Barendrecht NS   09.21 10.21 11.21 12.21 13.21 14.21 15.21 16.21 17.21
Barendrecht de Kolk   09.22 10.22 11.22 12.22 13.22 14.22 15.22 16.22 17.32
Barendrecht Lindhoevelaan/Middenbaan   09.23 10.23 11.23 12.23 13.23 14.23 15.23 16.23 17.28
Barendrecht Park Buitenoord   09.24 10.24 11.24 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.29
Heerjansdam Zwembad   09.28 10.28 11.28 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.33
Heerjansdam Sportpark   09.28 10.28 11.28 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.33
Heerjansdam Molenweg/Dorpskerk   09.29 10.29 11.29 12.29 13.29 14.29 15.29 16.29 17.39
Heerjansdam voormalig Gem.huis   09.29 10.29 11.29 12.29 13.29 14.29 15.29 16.29 17.39
Barendrecht Camping Oude Maas   09.30 10.30 11.30 12.30 13.30 14.30 15.30 16.30 17.40
Heerjansdam Randweg/Rotonde   09.31 10.31 11.31 12.31 13.31 14.31 15.31 16.31 17.36
Heerjansdam Dorpsstraat/Sportlaan   09.32 10.32 11.32 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.42
Haarjansdam Develsluis   09.33 10.33 11.33 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.38
Zwijndrecht Lindeweg   09.36 10.36 11.36 12.36 13.36 14.36 15.36 16.36  
Zwijndrecht Munnikensteeg   09.38 10.38 11.38 12.38 13.38 14.38 15.38 16.38  
Zwijndrecht WC Oudeland   09.39 10.39 11.39 12.39 13.39 14.39 15.39 16.39  
Zwijndrecht Sweelinckplantsoen   09.40 10.40 11.40 12.40 13.40 14.40 15.40 16.40  
Zwijndrecht Bachstraat   09.41 10.41 11.41 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41  
Zwijndrecht ASZ Jacobus   09.43 10.43 11.43 12.43 13.43 14.43 15.43 16.43  
Zwijndrecht Swanendrift   09.44 10.44 11.44 12.44 13.44 14.44 15.44 16.44  
Zwijndrecht Hoofdland   09.45 10.45 11.45 12.45 13.45 14.45 15.45 16.45  
Zwijndrecht Beneluxlaan/Walburg   09.46 10.46 11.46 12.46 13.46 14.46 15.46 16.46  
Zwijndrecht v. Schaikstraat   09.47 10.47 11.47 12.47 13.47 14.47 15.47 16.47  
Zwijndrecht 't Veer 1)   09.48 10.48 11.48 12.48 13.48 14.48 14.48 16.48  
Zwijndrecht Emmastraat/Ringdijk   09.49 10.49 11.49 12.49 13.49 14.49 15.49 16.49  
Zwijndrecht Oude veiling   09.50 10.50 11.50 12.50 13.50 14.50 15.50 16.50  
Zwijndrecht NS 2)   09.52 10.52 11.52 12.52 13.52 14.52 15.52 16.52  
Zwijndrecht Plantageweg/Swinhove   09.55 10.55 11.55 12.55 13.55 14.55 15.55 16.55  
Zwijndrecht Develsingel   09.56 10.56 11.56 12.56 13.56 14.56 15.56 16.56  
Zwijndrecht Bachstraat   09.57 10.57 11.57 12.57 13.57 14.57 15.57 16.57  
Zwijndrecht Sweelinckplantsoen   09.58 10.58 11.58 12.58 13.58 14.58 15.58 16.58  
Zwijndrecht WC Oudeland   09.58 10.58 11.58 12.58 13.58 14.58 15.58 16.58  
Zwijndrecht Munnikensteeg   10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00  
Zwijndrecht Lindeweg   10.01 11.01 12.01 13.01 14.01 15.01 16.01 17.01  
Heerjansdam Develsluis   09.04 10.04 11.04 12.04 13.04 14.04 15.04 16.04 17.04  
Heerjansdam Dorpsstraat/Sportlaan   09.05 10.05 10.05 12.05 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05  
Heerjansdam Veldbloemlaan   09.06 10.06 11.06 12.06 13.06 14.06 15.06 16.06 17.06  
Heerjansdam Molenweg/Dorpskerk   09.07 10.07 11.07 12.07 13.07 14.07 15.07 16.07 17.07  
Heerjansdam Sportpark   09.08 10.08 11.08 12.08 13.08 14.08 15.08 16.08 17.18  
Heerjansdam Zwembad   09.08 10.08 11.08 12.08 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08  
Barendrecht de Driesprong   09.13 10.13 11.13 12.13 13.13 14.13 15.13 16.13 17.13  
Barendrecht NS 3)   09.14 10.14 11.14 12.14 13.14 14.14 15.14 16.14 17.14  
1) Aansluiting op de waterbus naar en van Dordrecht Hooikade.
2) Aansluiting op treinen en bussen van en naar Rotterdam en Dordrecht.
3) Aansluiting op NS treinen van en naar Rotterdam en Dordrecht. Ook aansluiting op de RET bus naar Rotterdam.
NB1) Op zon en feestdagen rijdt de belbus tussen Barendrecht en Zwijndrecht v.v. Indien gewenst bel: 0900-1961 optie 2 (€ 0,10 per min.)
NB2) Op koningsdag (vrijdag 27 april 2018) rijdt lijn 717 een zondagsdienst.